Bácsi Lajos András
Értékelő űrlap
Kapcsolat űrlap
Diplomát szereztem a BME-n, a Corvinus Egyetemen, a BGF-en, a Károli Református Egyetemen és a 2017-ben végezetem Szegedi Tudományegyetemen okleveles pszichológusként klinikai-és egészség szakirányon. Jelenleg komplex integratív gyermekterapeuta képzésen és alkalmazott egészségpszichológiai szakpszichológus képzésen veszek részt.
Felnőtteket és gyermekeket egyaránt szívesen fogadok.
Várom azokat, akiknek életvezetési tanácsadásra van szüksége. Azokat, akik úgy érzik, elakadtak az életben, számukra nehéz döntés előtt állnak, szeretnének beszélgetni valakivel, illetve azokat, akik szeretnék jobban megismerni magukat, döntéseik hátterét.
Várom azon serdülőket, akik még keresik magukat és útmutatásra, támogatásra van szükségük, illetve azon fiatal felnőtteket, akik hezitálnak az életbe való kilépéssel kapcsolatban.
Várom továbbá a párkapcsolati problémával küzdő delikvenseket is.
Illetve bárkit, akinek szimpatikus vagyok, és úgy gondolja, hogy tudnék segíteni neki, illetve tudnánk együtt dolgozni. Az ülések tanácsadó jellegűek, nem pszichoterápia folyik a beszélgetések alkalmával.
Pesten az Oktogonnál, Budán pedig a Mom parknál rendelek.
Korábbi értékelések
Lilla
Károly
Károly
Kriszta
Károly
- 1 / 4
- ››
Pszichológus's blogposts

Önismeret
2020. március 4. 10.44
Ahhoz, hogy teljes, boldog életet tudjunk élni, megfelelő önismeretre van szükség. Ehhez nyújthat nagy segítséget egy pszichológus támogató közege. Fontos azonban hangsúlyozni, hogy attól, hogy egyre jobb és mélyebb tudásom lesz arra vonatkozóan, hogy milyen is vagyok és miért lettem ilyen, attól még nem fogom jól érezni magamat, azaz nem csökkentem a szorongásomat sem. A megoldás a cselekvésben a rejlik. Hiába jár el valaki egy jó terápiába, hiába eszmél rá az összefüggésekre, a változás a terápián kívül a mindennapokban zajlik. A terápia (tanácsadás) egyfajta katalizátorként működik.

Döntéseink, életfelfogások
2019. augusztus 27. 10.16
Dönteni nem is olyan egyszerű. mindannyian észrevehetjük mindennapi életünk során, hogy halogatjuk a döntéseinket. Ez egyrészt azért van, mert túl sok a választási lehetőség és a lehető legjobbat szeretnénk kiválasztani, másrészt pedig félünk a döntésünk következményeitől és attól, hogy esetleg rosszul választottunk. Nem merünk bízni magunkban. A döntésünk után meg állandó megerősítőket keresünk, hogy igazoljuk döntésünk helyességét. A döntésben egzisztenciánk válik valóságossá, ha pedig halogatunk, akkor pedig létünk válik bizonytalanná.
Oldalak
Pszichológus válaszol
Hogyan tovább
Mit tegyek hogy jobb legyen mi a bajom?